Ra ile İletişim’ın Başlangıcı

1.0 RA Ben Ra. Bu medyum kanalıyla daha önce konuşmadım. Dar bir titreşim bandından iletişim yaptığımız için medyumun iyice ayarlanmasını bekledik. Sizleri, Sonsuz Yaratanımız’ın sevgisi ve ışığı ile selâmlıyoruz.

Grubunuzu gözledik. Sizin grubunuza çağrıldık, çünkü medyumluk deneylerinizde değişik deneyimler edinmeye ihtiyacınız var. Bu da beden denen maddesel illüzyonun modelini, zihninizi ve ruhunuzu -gerçeği bulmak amacıyla- incelemek için daha gelişmiş bir yaklaşımlar sistemi kullanmakla olur. Biz size, her zaman var ve her zaman aynı olan bilgileri değişik bir açıdan sunmayı umuyoruz.

Sonsuz Yaratan’ın Hizmetindeki Gezegenler Konfederasyonu’nun sadece bir önemli bildirisi var. Bu bildiri, arkadaşlarim, bildiginiz uzere “Her sey, tüm hayat, tüm yaratilan seyler tek bir İlk Düşünce’dir.“

Biz yapabilirsek her seansta çalışacağız. Bizim ışınımızın alanı daha gelismiş durumdadir giriş ve orta seviye işler icin diger geniş titreşimli üyelere göre.

Kendimize düşünceyi düşünmek icin zaman ayiralim. Bu nedir, arkadaslarim, bir düşünceyi almak? Bugün ne düşündün? Bugün hangi düşünceleri düşündün? Hangi düşünceler Ilk Dusunce’nin parcasiydi? Kacinda bu dusunceler aslinda yaratilisin kendisiydi? Sevgi icinde miydi? ve bu hizmet ozgurce verilmis miydi?

Siz evrenin maddi bir parcasi degilsiniz. Siz dusuncenin bir parcasisiniz. Siz maddenin olmadigi bir balo salonunda dansediyorsunuz. Vucüdunuzu aklınızı ve ruhunuyu eksantrık bır sekılde hareket ettırıyorsunuz cunku Ilk Dusunce’nın kapsamını tam olarak kavrazamadınız.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.